36 V, 3.2 J, 3.6 kg, UVP rezgéscsillapítás, RFC visszaható erő elleni védelem, Auto-stop funkció
Egységár (szett):
Cikkszám:
DH36DPEWRZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kompakt és könnyű.
  • 3 választható üzemmód: fúrás, ütvefúrás, vésés.
  • Gyors, hálózati géppel azonos fúrási sebesség.
  • Csökkentett vibráció (UVP).
  • LED-világítás: jól megvilágítja a munkaterületet.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő (UC18YSL3)
  • oldalfogantyú
  • mélységállító
  • saruvédő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Ütőenergia: 3.2 J
Üresjárati fordulatszám Low / Normal: 0-700 / 0-950 ford./perc
Ütésszám Low / Normal: 0-3170 / 0-4300 ütés/perc
Max. furat kőzetbe: 28 mm
Max. furat acélba: 13 mm
Max. furat fába: 32 mm
Befogás: SDS-plus
Teljes hossz: 368 mm
Tömeg BSL36A18 akkuval: 3.6 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.